KALENDÁŘ SÁLOVÉ CYKLISTIKY 2014
 

* Nominační tabulka MČR

 

    LEDEN      

         
11. 1. 2014 KO Poslední termín Českého poháru  1. kola krajské svazy elite
11. 1. 2014 KR Školení rozhodčích krasojízdy   není pořadatel rozhodčí
18. 1. 2014 KO II. liga 1. kolo Milo Olomouc elite výsledky
26. 1. 2014 KO I. liga 1. kolo Spartak Přerov elite výsledky
           
    ÚNOR      
           
1. 2. 2014 KO Český pohár Semifinále "A" Lokomotiva Liberec elite výsledky
1. 2. 2014 KO Český pohár Semifinále "B" MO Svitávka elite výsledky
8. 2. 2014 KO Mistrovství České republiky Kvalifikace "A" Chrastava junioři výsledky
8. 2. 2014 KO Mistrovství České republiky Kvalifikace "B" SC Svitávka junioři výsledky
8. 2. 2014 KR MK v krasojízdě postupová Němcice (OL, ZL) všech
8. 2. 2014 KR Mistrovství Prahy v krasojízdě postupová Pankrác všech výsledky
14. 2. 2014 KO Promos Cup mezinárodní Sokol Šitbořice junioři
15.2.2014 KO ČP žáků 6.kolo TJ Pankrác žáci výsledky
15. 2. 2014 KO Grosse Preis (Turnaj mistrů světa) mezinárodní Sokol Šitbořice elite/žáci
15. 2. 2014 KR Poslední termín MK v krasojízdě postupová OL,ZL, JM,MSL,Praha všech
22. 2. 2014 KO Extraliga 1. kolo SC Svitávka elite výsledky
22. 2. 2014 KR Český pohár 1. kolo T. J. Sokol Zlín-Prštné žáci/junioři výsledky
           
    BŘEZEN      
           
1. 3. 2014 KO Mistrovství České republiky 1. kolo Sokol Šitbořice U23 výsledky
1. 3. 2014 KO Český pohár 7. kolo Zlín žáci výsledky
3. 3. 2014 KO Poslední termín přihlášek na SP SP 2014 UCI  elite
8. 3. 2014 KO Český pohár finále Pankrác Praha elite výsledky
8. 3. 2014 KR Český pohár 2. kolo T. J. Sokol Řečkovice žáci/junioři výsledky
22. 3. 2014 KO Mistrovství České republiky 2. kolo Milo Olomouc  U23 výsledky
22. 3. 2014 KR Český pohár 3. kolo Pankrác Praha žáci/junioři výsledky
29. 3. 2014 KO Extraliga 2. kolo Favorit Brno elite
30. 3. 2014 KR Český pohár 4. kolo SKP Kometa Brno žáci/junioři výsledky
           
    DUBEN      
           
5. 4. 2014 KO Světový pohár 1. kolo Kostheim - GER elite
6. 4. 2014 KO Mistrovství České republiky 3. kolo SC Prima Nezamyslice U23 výsledky
5. 4. 2014 KR Český pohár 5. kolo T. J. Sokol H. Heršpice žáci/junioři výsledky
12. 4. 2014 KO Mistrovství České republiky předkolo Milo Olomouc junioři výsledky
13. 4. 2014 KR Mistrovství České republiky předkolo T. J. Sokol Zlín-Prštné junioři výsledky
12.-13. 4. KR Město na kole   Praha - náplavka    
20. 4. 2014   Velikonoční svátky      
21. 4. 2014 KO Poslední termín přihlášek na EP UEC 2014 UEC elite
26. 4. 2014 KO Mistrovství České republiky finále MO Svitávka junioři výsledky
26. 4. 2014 KR Mistrovství České republiky finále TJ. SS Němčice junioři výsledky
28. 4. 2014 SC Poslední termín přihlášek na MEJ oceň. archy UEC junioři
           
    KVĚTEN      
           
3. 5. 2014 KO Extraliga 3. kolo Start Plzeň elite výsledky
3. 5. 2014 KO Mistrovství České republiky semifinále SC Svitávka U23 výsledky
10. 5. 2014 KO II. liga 2. kolo Lokomotiva Liberec elite výsledky
10. 5. 2014 KR Mistrovství České republiky předkolo T. J. Petřvald na Moravě žáci výsledky
17. 5. 2014 KO Mistrovství České republiky finále Spartak Chrastava U23 výsledky
18. 5. 2014 KO Mistrovství České republiky Kvalifikace "A" Start Plzeň žáci výsledky
17. 5. 2014 KO Mistrovství České republiky Kvalifikace "B" MO Svitávka žáci výsledky
17. 5. 2014 KR VCstarostky Němčic n. H. mezinárodní TJ. SS Němčice junioři rozpis
24. 5. 2014 KO 1. liga 2. kolo Spartak Chrastava elite výsledky
24. 5. 2014 KO Evropský pohár finále Dorlisheim - FRA elite
30. 5. 2014 SC Mistrovství Evropy juniorů UEC  Baj - HU junioři výsledky
31. 5. 2014 SC Mistrovství Evropy juniorů UEC  Baj - HU junioři
31. 5. 2014 KO Český pohár finále Start Plzeň žáci výsledky
           
    ČERVEN      
           
7. 6. 2014 KO II. liga 3. kolo SC Svitávka   výsledky
14. 6. 2014 KO Světový pohár 2. kolo Sangerhausen-GER elite
14. 6. 2014 KO Velká cena mezinárodní Milo Olomouc elite/žáci
14. 6. 2014 KR Mistrovství České republiky finále T. J. Pankrác Praha žáci výsledky
21. 6. 2014 KR Evropský pohár v krasojízdě týmů UEC   elite
28. 6. 2014 KO Světový pohár 3. kolo Korfdorf - GER elite
           
    ČERVENEC      
           
           
    SRPEN      
           
9.-16.8.2014 KR Soustředění TJ Pankrác TJ Pankrác Sychrov všech
16.8.2014 KO Turnaj v kolové mezinárodní MO Svitávka elite
23.8.2014 KO Světový pohár 4. kolo Oita - Japonsko elite
30.8.2014 KO Světový pohár 5. kolo Mosnang - SUI elite
30.8.2014 KR Český pohár 1. kolo T. J. Sokol Řečkovice elite výsledky
    ZÁŘÍ      
           
1.9.2014 KO Poslední termín přihlášek na U23 U23 - UEC Německo U23
6. 9. 2014 KO VC Zlína mezinárodní T. J. Sokol Zlín-Prštné žáci/junioři výsledky
6. 9. 2014 KR Český pohár 2. kolo TJ. SS Němčice elite výsledky
13. 9. 2014 KO Mistrovství České republiky finále Spartak Přerov žáci výsledky
13. 9. 2014 KO Světový pohár 6. kolo Oftringen - SUI elite
13. 9. 2014 KR Český pohár 3. kolo T. J. Sokol H. Heršpice elite výsledky
20. 9. 2014 KO 1. liga 3. kolo MO Svitávka elite výsledky
20. 9. 2014 KR Český pohár 4. kolo T. J. Sokol H. Heršpice elite výsledky
27. 9. 2014 KO Evropské finále U23 finále GER U23 výsledky
27. 9. 2014 KO Extraliga 4. kolo MO Svitávka elite výsledky
27. 9. 2014 KR Memoriál Jana Krištůfka mezinárodní T. J. Pankrác Praha elite výsledky
27. 9. 2014 KR soutěž veteránů v krasojízdě mezinárodní T. J. Pankrác Praha veterán
           
    ŘÍJEN      
           
11. 10. 2014 KR Mezinárodní mistrovství Slovenska mezinárodní ŠKC Kolárovo elite
4. 10. 2014 KO Liberecký podzimní turnaj 55. ročník Lokomotiva Liberec elite výsledky
4. 10. 2014 KO Liberecký podzimní turnaj 36. ročník Lokomotiva Liberec veteráni výsledky
4. 10. 2014 KO Podzimní turnaj 1. nominační Spartak Chrastava junioři výsledky
5. 10. 2014 KO Liberecký podzimní turnaj (43. ročník) 2. nominační Lokomotiva Liberec junioři výsledky
5. 10. 2014 KO Podzimní turnaj veřejný turnaj Spartak Chrastava elite
11. 10. 2014 KO Světový pohár 7. kolo St. Gallen - SUI elite
11. 10. 2014 KR Mistrovství České republiky předkolo T. J. Petřvald na Moravě elite výsledky
18. 10. 2014 SC Mistrovství České republiky finále Zlín elite výsledky krasojízda výsledky kolová
18. 10. 2014 KO Český pohár 1. kolo Spartak Chrastava žáci výsledky
19. 10. 2014 KO Vinařský pohár mezinárodní Sokol Šitbořice elite
19. 10. 2014 KO Český pohár 2. kolo Lokomotiva Liberec žáci výsledky
20. 10. 2014 SC Poslední termín přihlášek na MS UCI   elite
25. 10. 2014 KO Velká cena mezinárodní Spartak Přerov elite
25. 10. 2014 KO Světový pohár 8. kolo Höchst elite
26. 10. 2014 KO Český pohár - memoriál Petra Hambálka 3. kolo Spartak Přerov žáci rozpis
           
    LISTOPAD      
           
1. 11. 2014 KO Český pohár - 1. kolo ZL, OL, PR T. J. Sokol Zlín-Prštné elite
1. 11. 2014 KO Český pohár - 1. kolo   TJ Pankrác žáci výsledky
8. 11. 2014 KO Turnaj juniorů 3. nominační SC Svitávka junioři
15. 11. 2014 KO Český pohár 4. kolo MO Svitávka žáci výsledky
21. 11. 2014 SC Mistrovství světa UCI Brno - CZE elite výsledky
22. 11. 2014 SC Mistrovství světa UCI Brno - CZE elite
23. 11. 2014 SC Mistrovství světa UCI Brno - CZE elite
29. 11. 2014 KO Postup do 2.ligy   Chrastava elite výsledky
29. 11. 2014 KO Český pohár 5. kolo Milo Olomouc žáci
           
    PROSINEC      
           
6. 12. 2014 KO Svobodův memoriál mezinárodní Start VD Plzeň elite
6. 12. 2014 KO Světový pohár finále Großkoschen-GER elite
6. 12. 2014 KO Český pohár 6. kolo Sokol Šitbořice žáci výsledky
13. 12. 2014 KO Vánoční turnaj 4. nominační není pořadatel junioři výsledky
20. 12. 2014 KO Školení rozhodčích kolové   Brno rozhodčí