* Nominační tabulka MČR
* Sportovně-technické směrnice
* výsledky Českého poháru v krasojízdě
* přepočtové koeficienty výsledků
* Nominace rozhodčích
* Aktuální rekordy v krasojízdě
* KALENDÁŘ 2014

Administrativa
* program pro sestavu v2.07
* formulář-zápis ze soutěže
* formulář pro výplatu rozhodčích
 
     

     
               
      LEDEN        
  6.1.2013 KO Heilige-Drei-Könige - turnier mezinárodní turnaj Gärtringen - GER  elite  
  6.1.2013 KO Poslední termín - Českého poháru 1.kola Krajské svazy elite  
  12.1.2013 KO Löwen Cup mezinárodní turnaj Winterthur - SUI elite  
  12.1.2013 KO Mistrovství České republiky - U 23  1.kolo TJ Šitbořice U 23  výsledky 
  12.1.2013 KR Školení rozhodčích v krasojízdě celostátní Zlín - Prštné  rozhodčí  
  19.1.2013 KO II.liga 1.kolo Zlín - Prštné  elite  výsledky 
  26.1.2013 KO I.liga 1.kolo MO Svitávka elite  výsledky
  25.1.2013 KR Mistrovství Prahy postup Pankrác Praha všech   výsledky 
               
      ÚNOR        
  2.2.2013 KO Český pohár semifinále skupina "A" Pankrác Praha elite  výsledky 
  2.2.2013 KO Český pohár semifinále skupina "B" TJ Šitbořice elite   výsledky 
  9.2.2013 KO Mistrovství České republiky postup - kvalifikace "A" Spartak Chrastava junioři  výsledky 
  9.2.2013 KO Mistrovství České republiky postup - kvalifikace "B" Sokol Zlín - Prštné junioři  výsledky 
  9.2.2013 KR Poslední termín - krasojízda postup do předkola M ČR KS - OL, ZL, JM,Praha všech  
  15.2.2013 KO PRAMOS Cup mezinárodní turnaj TJ Šitbořice junioři  
  16.2.2013 KO PRAMOS Cup mezinárodní turnaj TJ Šitbořice žáci  
  16.2.2013 KO TMS - Grosse Preis turnaj mistrů TJ Šitbořice elite  
  23.2.2013 KO Extraliga 1.kolo Start VD Plzeň elite  výsledky 
  23.2.2013 KR Český pohár - krasojízda 1.kolo Sokol Zlín - Prštné žáci/junioři  výsledky
               
      BŘEZEN        
  2.3.2013 KO Mistrovství České republiky - U 23 2.kolo MO Svitávka U 23  výsledky 
  3.3.2013 KR Český pohár - krasojízda 2.kolo SKP Kometa Brno žáci / junioři   ZRUŠENO!!!
  4.3.2013 KO Poslední termín přihlášek na SP 2013 Světový pohár UCI - Hartmut Kimmerle elite  
  10.3.2013 KO Český pohár Finále Spartak Přerov elite  výsledky 
  10.3.2013 KR Český pohár - krasojízda 2.kolo Pankrác Praha žáci / junioři  výsledky  
  9.3.2013 KR Junior - masters 1.kolo Německo junioři  
  16.3.2013 KO Mistrovství České republiky    předkolo Spartak Chrastava junioři  rozpis 
  16.3.2013 KR Mistrovství České republiky předkolo Sokol Horní Heršpice junioři  výsledky 
  23.3.2013 KO Velká cena v kolové mezinárodní turnaj Bory - Favorit Brno elite  
  23.3.2013 KO Mistrovství České republiky - U 23 3.kolo Spartak Chrastava U 23 výsledky 
  23.3.2013 KR Juniors - masters 2.kolo Bonlanden - GER  junioři  
  23.3.2013 KR Otevřené mistrovství Maďarska mezinárodní soutěž Maďarsko všech  
24.3.2013 KR Český pohár - krasojízda 3.kolo SKP Kometa Brno žáci / junioři výsledky 
  31.3.2013 KR Český pohár - krasojízda 3.kolo Petřvald na Moravě žáci/junioři  výsledky
  30.3.2013  KO MČR žáků   kval.sk.B  Sokol Zlín Prštné  žáci  výsledky 
               
      DUBEN        
  6.4.2013 KO Extraliga 2.kolo MO Svitávka elite  výsledky 
  6.4.2013 KO Mistrovství České republiky kvalifikace skupina "A" Start VD Plzeň žáci  
  6.4.2013 KO Mistrovství České republiky kvalifikace skupina "B" Sokol Zlín - Prštné žáci  
  6.4.2013 KR Český pohár - krasojízda 4.kolo Sokol Horní Heršpice žáci / junioři  výsledky 
  6.4.2013 KR Junior masters 3.kolo Lemgo - GER  junioři  
  7.4.2013 KO MČR žáků kval.sk.A TJ Start vd Plzeň žáci   výsledky 
  13.4.2013 KO Mistrovství České republiky finále Milo Olomouc junioři  výsledky 
  13.4.2013 KR Mistrovství České republiky finále TJ Petřvald junioři   výsledky 
  13.4.2013 KR Wormser Kunstradsport Cup mezinárodní Worms - GER  všech  
  13.4.2013 KO Světový pohár 1.kolo; Denkendorf-Nemecko  
  13.4.2013 KR Kolárovský pohár mezinarodni Kolarovo-Slovensko elite  
  15.4.2013 SC Poslední termín přihášek na MEJ 2013 UEC + oceňovací archy Hilmar Hessler    junioři  
  20.4.2013 KO Mistrovství České republiky - U 23 semifinále Olomouc U 23  výsledky 
  20.4.2013 KO Český pohár   8.kolo Spartak Přerov žáci  ZRUŠENO
  21.4.2013 KO Český pohár 9.kolo Prima Nezamyslice žáci  
  27.4.2013 KO Extraliga 3.kolo Prima Nezamyslice elite  výsledky 
               
      KVĚTEN        
  4.5.2013 KR VC starostky Němčic 3.ročník Němčice nad Hanou žáci + junioři  výsledky 
  4.5.2013 KO Český pohár 10.kolo Start VD Plzeň žáci     
  4.5.2013 KO Evropský pohár finále Zlín - Česká republika elite  
10.5.2013 11.5.2013 SC Mistrovství Evropy juniorů 2013 UEC - Hilmar Hessler Altdorf - Švýcarsko junior  
  18.5.2013 KO II.liga 2.kolo MO Svitávka elite  výsledky 

25.5.2013 KR Mistrovství České republiky    předkolo Pankrác Praha žáci  výsledky
  25.5.2013 KO I.liga 2.kolo Spartak Chrastava elite   výsledky 
  25.5.2013 KO Světový pohár 2.kolo St. Pölten - Rakousko elite  
               
      ČERVEN        
  1.6.2013 KO Český pohár finále TJ Šitbořice žáci  
  8.6.2013 KO II.liga 3.kolo Pankrác Praha elite    výsledky 
  15.6.2013 KR Mistrovství České republiky    finále Brno - Řečkovice žáci  výsledky
  15.6.2013 KO Mistrovství České republiky - U 23 finále SC Svitávka U 23  rozpis
  22.6.2013 KO Velká cena Olomouce mezinárodní turnaj Milo Olomouc elite  
  29.6.2013 KO Inter.Tourn. De Rombas mezinárodní turnaj Rombas - Francie elite  
               
               
      ČERVENEC        
  6.7.2013 KO Radball turnier mezinárodní turnaj Balbigny- Francie elite  
  20.7.2013 KO Světový pohár 3.kolo Grosskoschen - Německo elite  
23.7.2013 29.7.2013 SC Internationales Hallenradsport camp mezinárodní kemp Frankfurt - Německo junioři  
               
      SRPEN        
10.8.2013 17.8.2013 KR soustředění TJ Pankrác        
  17.8.2013 KO Světový pohár 4.kolo Hong - Kong - China elite  
  31.8.2013 KR Swiss-Austria masters 1.kolo Švýcarsko elite  
               
      ZÁŘÍ        
  2.9.2013 KO Poslední termín přihlášek na U 23 UEC Hilmar Hessler U 23  
  7.9.2013 KO Světový pohár 5.kolo Kunštát - Česká republika elite  
  7.9.2013 KO Velká cena mezinárodní Sokol Zlín - Prštné elite  
  7.9.2013 KR Svwiss-Austria masters 2.kolo Rakousko elite  
  7.9.2013 KR German masters 1.kolo Německo elite  
  28.9.2013 KO Turnaj o postup do II.ligy postup Zlín elite  výsledkynew
  14.9.2013 KO I.liga 3.kolo Spartak Přerov elite  výsledky 
  14.9.2013 KR  Swiss-Austria master 2.kolo Švýcarsko elite  
  14.9.2013 KR Český pohár -krasojízda 2.kolo Sokol Horní Heršpice elite  výsledky
  21.9.2013 KR Mistrovství České republiky předkolo Brno - Řečkovice elite  výsledky
  21.9.2013 KO Evropa Cup 23 finále Ginsheim - Německo U 23  
  21.9.2013 KR German masters 2.kolo Kirchdorf - Německo    
  28.9.2013 KO Mistrovství České republiky finále Favorit Brno žáci výsledkynew
  28.9.2013 KO Světový pohár 6.kolo Chemnitz - Německo elite  
  28.9.2013 KR Czech masters mezinárodní soutěž SKP Kometa Brno elite  výsledky
               
               
      ŘÍJEN        
  5.10.2013 KO Extraliga 4.kolo Start VD Plzeň elite  výsledky new
  5.10.2013 KR Český pohár - krasojízda 3.kolo TJ Petřvald na Moravě elite výsledkynew
  5.10.2013 KO Liberecký podzimní turnaj 54. ročník Lokomotiva Liberec elite rozpis
  5.10.2013 KO Liberecký podzimní turnaj  34. ročník Lokomotiva Liberec veteráni rozpis
  5.10.2013 KO Podzimní nominační turnaj - juniorů 1.nominační Spartak Chrastava junioři  
  5.10.2013 IC Mistrovství Slovenska   Kolárovo - Slovensko elite výsledky
  6.10.2013 KO Liberecký podzimní turnaj - juniorů 2.nominační Lokomotiva Liberec junioři rozpis
  6.10.2013 KO Podzimní turnaj mezinárodní Spartak Chrastava elite  
  6.10.2013 KR Swiss-Austria masters 3.kolo Koblach - Rakousko elite  
  12.10.2013 KR Memoriál Jana Krištůfka mezinárodní soutěž Pankrác Praha elite  výsledkynew 
  12.10.2013 KO1 Světový pohár 7.kolo St. Gallen - Švýcarsko elite  
  19.10.2013 SC Mistrovství České republiky finále SC NEZAMYSLICE elite výsledkynew
  19.10.2013 KO Český pohár 1.kolo / 2014 Spartak Chrastava žáci  
  20.10.2013 KO Český pohár 2.kolo / 2014 Lokomotiva Liberec žáci rozpis
  20.10.2013 KO Vinařský pohár 5.ročník TJ Šitbořice elite  
  21.10.2013 SC Poslední termín přihlášek na MS 2013 UCI UCI formuláře + oceňovací archy elite  
  26.10.2013 KO Velká cena Přerova mezinárodní turnaj Spartak Přerov elite  
  26.10.2013 KO Světový pohár 8.kolo Höchst - Rakousko elite  
  27.10.2013 KO Memoriál Pavla Valentíka 3.nominační Spartak Přerov junioři  
               
      LISTOPAD        
  2.11.2013 KR Les Inters de Geispolsheim mezinárodní závody Geispolsheim - Francie elite  
  9.11.2013 KO Turnaj juniorů 4.nominační turnaj MO Svitávka junioři  
  16.11.2013 KO Světový pohár 8.kolo Höchst - Rakousko elite  
  16.11.2013 KO Český pohár 3. kolo / 2014 MO Svitávka žáci  
  17.11.2013 KO Český pohár 4.kolo / 2014 SC Svitávka žáci  
22.11.2013 24.11.2013 SC Mistrovství světa - 2013 UCI Basel - Švýcarsko elite  WWW
  30.11.2013 KO Vánoční turnaj juniorů 5.nominační Favorit Brno  junioři  
               
      PROSINEC        
  7.12.2013 KO Světový pohár finále Favorit Brno - Česká republika elite  
  14.12.2013 KO Český pohár 5.kolo / 2014 TJ Šitbořice žáci  
14.12.2013 15.12.2013 SC školení mezinárodních rozhodčích rozhodčí UCI Frankfurt - Německo rozhodčí  
  15.12.2013 KO Český pohár 6.kolo / 2014 Favorit Brno    žáci  
  21.12.2013 SC školení rozhodčích rozhodčí ČSC Brno rozhodčí