* Nominační tabulka MČR
* výsledky Českého poháru v krasojízdě

 

kalendář 2012
      LEDEN        
od do discplína název soutěže   místo konání kategorie odkaz
6.1 6.1 KO Heilige - Drei - Könige Turnier novoroční turnaj Gërtringen - Německo elite  
8.1 8.1 KO poslední terním Českého poháru 1.kola Krajské svazy elite  
14.1 14.1 KO Československá soutěž - U 23 1.kolo TJ Šitbořice U 23  
14.1 14.1 KR školení rozhodčích KR Pankrác Praha rozhodčí  
15.1 15.1 KO poslední termín - mistrovství kraje postup krajské svazy junioři  
21.1 21.1 KO EXTRA liga 1.kolo SC Svitávka elite  
28.1 28.1 KO II.liga 1.kolo Sokol Zlín - Prštné elite  
               
      ÚNOR        
3.2. 3.2. KR Mistrovství Prahy a SČ kraje postup Pankrác Praha všech  výsledky
4.2 4.2 KO Český pohár semifinále skupina "A" Start VD Plzeň elite  rozpis
4.2 4.2 KO Český pohár semifinále skupina "B" Prima Nazamyslice elite  rozpis
11.2 11.2 KO Mistrovství České republiky postup-kvalifikace sk. "A" Start VD Plzeň junioři  
11.2 11.2 KO Mistrovství České republiky postup-kvalifikace sk. "B" MO Svitávka junioři  
11.2 11.2 KR poslední termín - KR postup do předkola M ČR KS:OL, ZL, MSL,JM, Praha všech   výsledkyMSK
výsledky ZLK
výsledky OLK
výsledky JMK
17.2 17.2 KO PRAMOS  Cup mezinárodní turnaj - juniorů TJ Šitbořice junioři  
18.2 18.2 KO PRAMOS  Cup mezinárodní turnaj - žáků TJ Šitbořice žáci  
18.2 18.2 KO TMS - Grosse Preis Turnier Turnaj "Mistrů" TJ Šitbořice + Favorit Brno elite  
25.2 25.2 KO I.liga 1.kolo Spartak Chrastava elite  
25.2 25.2 KR Český pohár - KR 1.kolo Sokol Zlín - Prštné ž/junioři  výsledky
               
      BŘEZEN        
3.3 3.3 KO Český pohár finále Start VD Plzeň elite  
3.3 3.3 KO Český pohár 7.kolo Sokol Zlín - Prštné žáci  
5.3 5.3 KO poslední termín přihlášek na SP 2012 světový pohár UCI - Hartmut Kimmerle elite  
10.3 10.3 KR Český pohár - KR 2.kolo Sokol Horní Heršpice ž/junioři  výsledky
10.3 10.3 KO Československá soutěž - U 23 2.kolo Spartak Přerov U 23  
11.3 11.3 KR Český pohár - KR 3.kolo Brno Řečkovice ž/junioři  výsledky
17.3 17.3 KR German junior masters 1.kolo Böhl-Iggelheim - Německo junioři  
17.3 17.3 KO Mistrovství České republiky předkolo Prima Nezamyslice junioři  
24.3 24.3 KR Mistrovství České republiky předkolo Němčice nad Hanou junioři  výsledky
24.3 24.3 KO Velká cena v kolové elite mezinárodní turnaj Bory - Favorit Brno elite  
31.3 31.3 KO Mistrovství České republiky skupina "A" - Čechy Spartak Chrastava žáci  výsledky
31.3 31.3 KO Mistrovství České republiky skupina "B" - Morava Favorit Brno žáci  
31.3 31.3 KR Český pohár - KR 4.kolo TJ Petřvald na Moravě ž/junioři  výsledky
31.3 31.3 KO Pankrác CUP mezinárodní Pankrác Elite  výsledky
31.3 31.3 KR Hungary Open mezinárodní KR Tata - Maďarsko všech  výsledky1 2 3 4 5
31.3 31.3 KO EXTRA liga 2.kolo Sokol Zlín - Prštné elite  
               
      DUBEN        
8.4 9.4 SC Velikonoční svátky   Velikonoce    
9.4 9.4 KO Poslední termín přihlášek na EP 2012 UEC Hilmar Hessler elite  
14.4 14.4 KO Mistrovství České republiky finále Sokol Zlín - Prštné junioři  
14.4 14.4 KR Mistrovství České republiky finále Němčice nad Hanou junioři  výsledky
14.4 14.4 KR German junior masters 3.kolo Oehringen - Německo junioři  
16.4 16.4 SC Poslední termín přihlášek na MEJ 2012 UEC Hilmar Hessleer junioři  
21.4 21.4 KO Světový pohár 1.kolo Schwechat Vídeň - Rakousko elite
21.4 21.4 KR Český pohár - KR 5.kolo Pankrác Praha ž/junioři výsledky
22.4. 22.4. KO Turnaj o Vyšehradského sumce Město na kole/TJ Pankrác Elite výsledky
22.4 22.4 KO Český pohár     8.kolo Spartak Přerov žáci  
22.4 22.4 KO Český pohár 9.kolo Prima Nezamyslice žáci  
28.4 28.4 KO EXTRA liga 3.kolo Start VD Plzeň elite  
28.4 28.4 KO Československá soutěž - U 23 3.kolo ŠKC Kolárovo elite  
28.4 28.4 KR Český pohár - KR 6.kolo MO Svitávka ž/junioři  ZRUŠENO
               
      KVĚTEN        
5.5 5.5 KR Velká cena starostky Němčic 2.ročník mezinárodních závodů Němčice nad Hanou ž/junioři  výsledky
5.5 5.5 KO Československá soutěž - U 23 semifinále Spartak Chrastava U 23  
5.5 5.5 KO Český pohár  10.kolo Start VD Plzeň žáci  
12.5 12.5 KO Světový pohár 2.kolo Wendlingen - Německo elite  
12.5 12.5 KO II.liga 2.kolo Milo Olomouc elite  
12.5 12.5 KR Mistrovství České republiky předkolo Pankrác Praha žáci  výsledky
18.5 19.5 SC Mistrovství Evropy juniorů 2012 UEC - Hilmar Hessler Gent - Belgie   junioři  výsledky
26.5 26.5 KO I.liga 2.kolo Sokol Zlín - Prštné elite  
26.5 26.5 KO ARBÖ Europa Grand Prix mezinárodní turnaj St. Pölten - Rakousko elite  
               
      ČERVEN        
2.6 2.6 KO Český pohár finále Sokol Zlín - Prštné žáci  
9.6 9.6 KO II.liga 3.kolo MO Svitávka elite  
9.6 9.6 KR European Team Cup evropský pohár týmů Sittard - Holandsko elite  
9.6 9.6 KO Světový pohár 3.kolo Dorlisheim - Francie elite  
16.6 16.6 KO Velká cena města Olomouce mezinárodní turnaj Olomouc elite  
16.6 16.6 KR Mistrovství České republiky finále Sokol Zlín - Prštné žáci  výsledky
23.6 23.6 KR Český pohár - KR 1.kolo Brno - Řečkovice elite výsledky
23.6 23.6 KO Československá soutěž - U 23 finále SC Svitávka U 23  
23.6 23.6 KO Inter.Tourn.De Rombas mezinárodní turnaj Rombas - Francie elite  
               
      ČERVENEC        
7.7 7.7 KO Světový pohár 4.kolo Moar - Malajsie elite  
7.7 7.7 KO Radball turnier mezinárodní turnaj Balbigny - Francie elite  
30.7 5.8 SC Internationales Hallenradsportcamp mezinárodní cyklistický kemp Frankfurt - N?mecko junioři  
               
      SRPEN        
25.8 25.8 KR Swiss - Austria masters 1.kolo Švýcarsko elite  
11.8. 18.8. SC treninkový tábor trenink SČ kraje Sychrov všech  
               
      ZÁŘÍ        
1.9 1.9 KO Světový pohár 5.kolo Altdorf - Švýcarsko elite  
1.9 1.9 KR German masters 1.kolo Zwickau/mosel - Německo elite  
3.9 3.9 KO Poslední termín přihlášek na U 23 UEC Hilmar Hessler U 23  
8.9 8.9 KO Turnaj o postup do II.ligy postupová soutěž Pankrác Praha elite  výsledky
8.9 8.9 KO Velká cena Zlína mezinárodní turnaj Sokol Zlín - Prštné elite  
8.9 8.9 KR Swiss - Austria masters 2.kolo Rakousko elite  
9.9. 9.9. KR Memoriál Jana Krištůfka mezinárodní závody Pankrác Praha elite
9.9. 9.9. KR soutěž veteránů krasojízdy mezinárodní závody Pankrác Praha vetran  výsledky
15.9 15.9 KO EXTRA liga 4.kolo Favorit Brno elite  
15.9 15.9 KR German masters 2.kolo Wächtersbach - Německo elite  
15.9 15.9 KR Český pohár - KR 2.kolo Sokol Horní Heršpice elite  výsledky 
22.9 22.9 KR Mistrovství České republiky předkolo  Němčice elite  výsledky 
22.9 22.9 KO Světový pohár 6.kolo Oftringen - Švýcarsko elite  
22.9 22.9 KO I.liga 3.kolo Prima Nezamyslice elite  
29.9 29.9 KO Mistrovství České republiky finále Spartak Přerov žáci  výsledky
29.9 29.9 KO Evropa Cup U 23 finále Dornbirn - Rakousko  U 23  
29.9 29.9 KR German masters 3.kolo Gau-Algesheim - Německo    
30.9 30.9 KR Swiss - Austria masters 3.kolo Švýcarsko  elite  
29.9 29.9 SC Mistrovství Slovenska finále   elite  
               
      ŘÍJEN        
6.10 6.10 KR Český pohár - KR 3.kolo TJ Petřvald na Moravě elite  výsledky
6.10 6.10 KO Liberecký podzimní turnaj 53. ročník Lokomotiva Liberec elite  
6.10 6.10 KO podzimní turnaj  - veteránů 34.roČník Lokomotiva Liberec veteráni  
6.10 6.10 KO podzimní turnaj - juniorů 1.nominaČní na MEJ 2013 Spartak Chrastava junioři  
7.10 7.10 KO Liberecký podzimní turnaj - juniorů 2.nominaČní na MEJ 2013 Lokomotiva Liberec junioři  
7.10 7.10 KO Podzimní turnaj mezinárodní turnaj Spartak Chrastava elite  
13.10 13.10 SC Mistrovství České republiky finále Drásov - Sokol Horní Heršpice elite  výsledky
15.10 15.10 SC Poslední termín přihlášek na MS 2013 UCI   elite  
20.10 20.10 KO Vinařský pohár mezinárodní turnaj TJ Šitbořice elite  
20.10 20.10 KO Sv?tový pohár 7.kolo St. Gallen - Švýcarsko elite  
20.10 20.10 KO Český pohár   1.kolo - 2013 Spartak Chrastava žáci  
21.10 21.10 KO Český pohár 2.kolo - 2013 Lokomotiva Liberec žáci  
27.10 27.10 KO Velká cena města Přerova mezinárodní turnaj Spartak Přerov elite  
28.10 28.10 KO Memnoriál Pavla Valentíka 3.nominační na MEJ 2013 Spartak Přerov junioři  
               
      LISTOPAD        
2.11 4.11 SC Mistrovství světa - 2012 UCI - Hilmar Hessler Aschaffenburg - Německo elite www
10.11 10.11 KO Leopold turnier mezinárodní turnaj St. Pölten - Rakousko elite  
10.11 10.11 KO Nominační turnaj juniorů 4.nominační na MEJ 2013 MO Svitávka junioři  
17.11 17.11 KO Světový pohár 8.kolo Höchst - Rakousko elite  
24.11 24.11 KO Český pohár 3.kolo - 2013 MO Svitávka žáci  
25.11 25.11 KO Český pohár 4.kolo - 2013 SC Svitávka žáci  
25.11 25.11 KR Les International de Geispolsheim mezinárodní závody Geispolsheim - Francie elite  
               
      PROSINEC        
1.12 1.12 KO Český pohár 5.kolo - 2013 TJ Šitbořice žáci  
2.12 2.12 KO Český pohár 6.kolo - 2013 Favorit Brno žáci  
8.12 8.12 KO SvobodŮv memoriál mezinárodní turnaj Start VD Plzeň elite  
8.12 8.12 KO  Světový pohár finále - 2012 Sangerhausen - Německo elite  
8.12 8.12 KO turnaj juniorů 5.nominační na MEJ 2013 Favorit Brno junioři  
8.12 9.12 SC školení mezinárodních rozhodčích rozhodčí UCI Frankfurt - Německo rozhodčí  
22.12 22.12 KO školení rozhodčích + přezkoušení rozhodčí SC Brno rozhodčí