* postupová tabulka Mistrovství ČR
* výsledky Českého poháru v krasojízdě

 
 
kalendář soutěží sálové cyklistiky 2011      
od do kdo název Pořadatel kategorie odkaz
      LEDEN      
8.1. 8.1. KO Heilige-Drei Könige-Turnier Gärtringen – GER    Elite  
8.1. 9.1. KO Novoroční turnaj Fraenfeld - GER Elite
9.1. 9.1. KO Poslední termín Českého poháru  KRAJSKÉ SVAZY Elite  
15.1. 15.1. KO Löwen Cup Winterthur – SUI Elite  
15.1. 15.1. KR Školení rozhodčích krasojízdy Praha rozhodčí  
15.1. 15.1. KO U 23 – 1.kolo MO Svitávka U23  
22.1. 22.1. KO Extra liga – 1.kolo Favorit Brno Elite  
29.1. 29.1. KO II.liga – 1.kolo Milo Olomouc Elite+U23  
             
      ÚNOR      
5.2. 5.2. KO Český pohár semifinále “A” Spartak Chrastava elite  
5.2. 5.2. KO Český pohár semifinále “B” Sokol Zlín – Prštné elite  
5.2. 5.2. KR Mistrovství JM kraje Řečkovice všech výsledky
12.2. 12.2. KR Mistrovství Prahy TJ Pankrác všech  výsledky 
12.2. 12.2. KO Pankrác CUP TJ Pankrác Elite výsledky 
12.2. 12.2. KR Mistrovství MSK Petřvald všech výsledky 
12.2. 12.2. KR Mistrovství OK Němčice všech  výsledky 
12.2. 12.2. KR Kontrolní závod Němčice Němčice všech výsledky 
12.2. 12.2. KR Mistrovství ZK Němčice všech výsledky 
13.2. 13.2. KO Mistrovství ČR kvalifikace “B” Sokol Zlín – Prštné junior  výsledky 
13.2. 13.2. KR Poslední termín MK  MSL,OL,ZL,JM,Praha všech  
18.2. 18.2. KO Promos Cup TJ Šitbořice junior  
19.2. 19.2. KO Promos Cup TJ Šitbořice žáci  
19.2. 19.2. KO TMS – Grosse Preis TJ Šitbořice elite  
26.2. 26.2. KO Český pohár – finale 2011 Prima Nezamyslice elite  
26.2. 26.2. KR Český pohár – 1.kolo Sokol Zlín-Prštné žáci/junior  výsledky
             
      BŘEZEN      
5.3. 5.3. KO I.liga – 1.kolo Spartak Přerov elite  
5.3. 5.3. KO Český pohár – 7.kolo Sokol Zlín-Prštné žáci  výsledky
5.3. 5.3. KR Český pohár – 2.kolo Sokol Horní Heršpice žáci/junior  výsledky
6.3 6.3. KR Český pohár – 3.kolo Brno Řečkovice žáci/junior výsledky
7.3. 7.3. KO Poslední termín přihlášek na SP 2011 UCI elite
12.3. 12.3. KO U 23 – 2.kolo Spartak Chrastava U23  
12.3. 12.3. KR Český pohár – 4.kolo Sokol Heršpice žáci/junior  zrušeno!!!
13.3. 13.3. KR Český pohár – 5.kolo SKP Brno žáci/junior  výsledky
19.3. 19.3. KO Mistrovství ČR předkolo TJ Šitbořice junior  
19.3. 19.3. KR Mistrovství ČR předkolo Němčice n/H junior  výsledky 
26.3. 26.3. KO U 23 – 3.kolo Kolárovo SVK U23  
26.3. 26.3. KR Český pohár – 6.kolo TJ Petřvald žáci/junior  výsledky
             
      DUBEN      
2.4. 2.4. KO Extra liga – 2.kolo MO Svitávka elite  
2.4. 2.4. KR Junior – mastrers  Wendlingen – GER junior  
9.4. 9.4. KO Světový pohár – 1.kolo Ehrenberg – GER elite  
9.4. 9.4. KO Mistrovství ČR skupina "A" Pankrác Praha žáci výsledky
9.4. 9.4. KO Mistrovství ČR skupina "B" Sokol Zlín - Prštné žáci
9.4. 9.4. KR Český pohár – 7.kolo MO Svitávka žáci/junior  zrušeno!!!
15.4. 15.4. SC Otevřené Mistrovství Maďarska Baj – HUN elite  
16.4. 16.4. KO II.liga – 2.kolo Sokol Zlín – Prštné elite  
16.4. 16.4. KO Český pohár – 8.kolo Spartak Přerov žáci  
16.4. 17.4. KR Junior – masters  Winterheim – GER  junior  
17.4. 17.4. KO Český pohár – 9.kolo Prima Nezamyslice žáci  
16.4. 16.4. KR Český pohár – 7.kolo Pankrác Praha žáci/junior  výsledky
18.4. 18.4. KO Poslední termín přihlášek na EP UEC – Hessler elite  
30.4. 30.4. KO Mistrovství ČR MO Svitávka junior  
30.4. 30.4. KR Mistrovství ČR Sokol H. Heršpice junior  výsledky
30.4. 30.4. KO Extra liga – 3.kolo Start VD Plzeň elite  
30.4. 1.5. KR Junior – masters Erlenbach – GER junior  
             
      KVĚTEN      
2.5. 2.5. SC Poslední termín přihlášek na MEJ UEC junior  
7.5. 7.5. KO Český pohár Start VD Plzeň žáci  výsledky
14.5. 14.5. KR VC starosty Němčic Němčice junior   výsledky 
14.5. 14.5. KO Světový pohár – 2.kolo Denkendorf – GER elite  
14.5. 14.5. KO I.liga – 2.kolo Spartak Chrastava elite  
15.5. 15.5. KR Slovenský pohár Gúta všech výsledky
21.5. 21.5. KO U 23 – semifinále SC Svitávka U23  
26.5. 26.5. SC Poslední termín akcí do kalendáře  UCI všech  
27.5. 28.5. KO Evropský pohár – elite – finale Německo – Maďarsko U23  
28.5. 28.5. KR Mistrovství ČR – předkolo TJ Pankrác Praha žáci  výsledky
             
      ČERVEN      
3.6. 4.6. SC Mistrovství Evropy junior Höchst – AUT junior  WWW
4.6. 4.6. SC Grosser Sachsenpreis Chemnitz elite,junior
11.6. 11.6. KO II.liga – 3.kolo MO Svitávka elite  
18.6. 18.6. KO Český pohár – finale Spartak Přerov  žáci   výsledky
18.6. 19.6. KO Světový pohár – 2.kolo Asie – Hong Kong elite  
18.6. 18.6. KO Grosse Preis – mezinárodní turnaj Zscherben – GER elite  
18.6. 18.6. KR Mistrovství České republiky - finále Petřvald žáci    výsledky
25.6. 25.6. KO U 23 – finále TJ Šitbořice U23  
25.6. 25.6. KR Český pohár – 1.kolo TJ Pankrác Praha   elite výsledky
 25.6. 25.6.  KR  Mezinárodní soutěž žáků a juniorů    TJ Pankrác Praha    žáci/junior  výsledky
      ČERVENEC      
 23.7. 30.7.   KR  soustředění TJ Pankrác  Český Krumlov  všech  
      SRPEN      
1.8. 7.8. SC Mezinárodní cyklistický tabor  Frankfurt – GER žáci/junior  
14.8. 14.8. KO Mezinárodní turnaj v kolové Eberstadt – GER elite  
20.8. 20.8. KO Světový pohár – 4.kolo Grosskoschen – GER elite  
20.8. 20.8. KR Český pohár – 2.kolo TJ Petřvald na Moravě elite  výsledky
27.8. 27.8. KR Swiss-Austria masters – 1.kolo Rakousko – AUT elite  
             
      ZÁŘÍ      
3.9. 3.9. KO Světový pohár – 5.kolo Svitávka elite  
3.9. 3.9. KR Czech masters Sokol Heršpice elite  výsledky
3.9. 4.9. KR German masters – 1.kolo Německo – GER elite  
5.9. 5.9. KO Poslední termín přihlášek na U 23 UEC U23  
10.9. 10.9. KO Velká cena Zlína Zlín elite  
10.9. 10.9. KR Swiss – Austria masters – 2.kolo Švýcarsko – SUI elite  
11.9. 11.9. KR Český pohár – 3.kolo SK Policie Brno elite  výsledky
17.9. 17.9. KR Český pohár – 4.kolo Brno – Řečkovice elite  ýsledky
17.9. 17.9. KR German masters – 2.kolo Německo – GER elite  
17.9. 17.9. KO Extra liga – 4.kolo SC Svitávka  elite  
24.9. 24.9. KO Mistrovství ČR – finale SC Svitávka žáci  rozpis
24.9. 24.9. KR Mistrovství ČR – předkolo Sokol Heršpice elite  výsledky
24.9. 24.9. KO Světový pohár – 6.kolo Oftringen – SUI  elite  
24.9. 24.9. KO I.liga – 3.kolo Sokol Zlín – Prštné elite  
             
      ŘÍJEN      
1.10. 1.10. KO U 23 – Evropské finale Baj – HUN U23  
1.10. 2.10. KR German masters – 3.kolo Německo – GER elite  
1.10. 1.10. KO Liberecký podzimní turnaj Liberec elite  
1.10. 1.10. KO Liberecký turnaj veteran Liberec veteran  
1.10. 1.10. KO Podzimní turnaj – 1.nominační Chrastava junior  
1.10. 1.10. KR Český pohár – 5.kolo Sokol Horní Heršpice  elite  výsledky
2.10. 2.10. KO Liberecký turnaj – 2.nominační Liberec  junior  
2.10. 2.10. KO Podzimní mezinárodní turnaj Chrastava elite  
1.10. 1.10. SC Mistrovství Slovenska – finale Kolárovo – SVK elite    výsledky
8.10. 8.10. KO Světový pohár – 7.kolo St. Gallen – SUI elite  
8.10. 8.10. KO Turnaj o postup do II.ligy Start VD Plzeň elite  
9.10. 9.10. KR Memoriál Jana Krištůfka TJ Pankrác Praha   elite  výsledky
9.10. 9.10 KR soutěž veteránů v krasojízdě TJ Pankrác Praha elite  výsledky
15.10. 15.10. SC Mistrovství České republiky Spartak Přerov elite  výsledky
15.10. 15.10. KO Český pohár – 1.kolo – 2012 Spartak Chrastava   žáci  
16.10. 16.10. KO Český pohár – 2.kolo – 2012 Lokomotiva Liberec žáci  
17.10. 17.10. SC Poslední termín přihlášek na MS UCI elite  
23.10. 23.10. KO Vinařský pohár – mezinárodní TJ Šitbořice elite  
29.10. 29.10. KO Memoriál P.Valentíka – 3.nominační Spartak Přerov junior  
29.10. 29.10. KR Český pohár – finale SK Policie Brno elite  
30.10 30.10 KO Velká cena Přerova – mezinárodní Spartak Přerov elite  
             
      LISTOPAD      
4.11. 6.11. SC Mistrovství světa – 2011 Kagoshima – JPN elite  WWW
12.11. 12.11. KO Leopoldi turnier – mezinárodní St. Pölten – AUT elite  
19.11. 19.11. KO Světový pohár – 8.kolo Höchst – AUT elite  
26.11. 26.11. KO Český pohár – 3.kolo – 2012 MO Svitávka  žáci  
27.11. 27.11. KO Český pohár – 4.kolo – 2012  SC Svitávka žáci  
             
      PROSINEC      
3.12. 3.12. KO Svobodův memorial – mezinárodní Start VD Plzeň elite  
3.12. 3.12. KO Český pohár – 5.kolo – 2012 TJ Šitbořice žáci  
3.12. 3.12. KO Světový pohár – finale Mücheln – GER elite  
4.12. 4.12. KO Český pohár – 6.kolo – 2012 Favorit Brno elite  
10.12. 10.12. SC Školení mezinárodních rozhodčích Frankfurt – GER rozhodčí  
10.12. 10.12. KO Vánoční kapr – 4.nominační Favorit Brno junior  
17.12. 17.12. KO Školení rozhodčích – kolová Favorit Brno rozhodčí