* postupová tabulka Mistrovství ČR 2010
* výsledky Českého poháru v krasojízdě

KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ 2010
Dat. Dat.   Název soutěže   Pořadatel Kategorie  odkaz
      LEDEN        
2.1 2.1 KO Neujahrsturnier Frauenfeld   Frauenfeld – Švýcarsko Elite  
9.1 9.1 KO Poslední termín Českého poháru   Krajské svazy Elite  
9.1 9.1 KO U 23 1.kolo Šitbořice U 23  
16.1 16.1 KR Školení rozhodčích v krasojízdě STK SK ČSC Brno – Řečkovice Rozhodčí  
23.1 23.1 KO EXTRA liga 1.kolo MO CK Svitávka Elite   výsledky 
30.1 30.1. KO II. liga 1. kolo Sokol Zlín – Prštné Elite přesunuto na 24.4.
               
      ÚNOR        
6.2 6.2 KO Český pohár Semifinále sk. A Start VD Plzeň Elite  
6.2 6.2 KO Český pohár Semifinále sk. B Milo Olomouc Elite výsledky 
13.2 13.2 KO Mistrovství České republiky Kval.skup.”A” Lokomotiva Liberec Junior  
13.2 13.2 KO Mistrovství České republiky Kval.skup. “B” MO CK Svitávka Junior  
13.2 13.2 KR Mistrovství Moravskoslezského kraje Postup Petřvald Všech  výsledky 
19.2 19.2 KO PRAMOS Cup Mez.turnaj TJ Šitbořice Junior  
20.2. 20.2. KO Pankrác Cup Mez.turnaj TJ Pankrác Elite výsledky 
20.2 20.2 KR Mistrovství Prahy Postup TJ Pankrác všech výsledky 
20.2 20.2. KR Mistrovství Zlínského kraje Postup Sokol Zlín všech výsledky
 
20.2 20.2. KR Mistrovství Olomouckého kraje Postup Němčice všech výsledky 
20.2 20.2 KO PRAMOS Cup Mez.turnaj TJ Šitbořice Žáci  
20.2 20.2 KO Turnaj “Mistrů světa” (Grosse Preis) Mez.turnaj TJ Šitbořice Elite  
20.2 20.2 KR Český pohár 1.kolo Sokol Zlín – Prštné Žáci/junior výsledky 
21.2. 21.2. KR Mistrovství JM kraje Postup TJ Sokol Řečkovice všech výsledky 
27.2 27.2 KO Český pohár Finále Spartak Chrastava Elite   
27.2 27.2 KR Poslední termín – Mistrovství krajů Postup Krajské svazy:JM,OL, ZL,MSL,Praha Všech  
               
      BŘEZEN        
6.3 6.3 KO Český pohár 7.kolo Sokol Zlín – Prštné  Žáci  
6.3 6.3 KO I.liga 1.kolo Spartak Chrastava Elite
6.3 6.3 KR Český pohár 2.kolo Sokol Horní Heršpice Brno Žáci/junior   výsledky 
7.3 7.3 KR Český pohár 3.kolo Brno – Řečkovice Žáci/junior    výsledky 
8.3 8.3 KO Poslední termín přihlášek SP 2010 družstva SP UCI – Hartmut Kimmerle Elite  
13.3 13.3 KO U 23 2.kolo SKC Kolárovo U 23    výsledky 
13.3 13.3 KR Český pohár 4.kolo St.stroje Němčice nad Hanou Žáci/junior   výsledky 
13.3 13.3 KO Světový pohár  Finale  2009 Chemnitz – Německo Elite  
14.3 14.3 KR Český pohár 5.kolo SK Policie Brno Žáci/junior   zrušeno!!!
21.3 21.3 KO Mistrovství České republiky Předkolo Spartak Přerov Junior  výsledky 
20.3 20.3 KO Extra liga 2.kolo Favorit Brno elite  výsledky 
21.3 21.3 KR Mistrovství České republiky  Předkolo
SK Policie Brno    Malhostovice
Junior  výsledky 
26.3 27.3 SC Otevřené mistrovství Maďarska Mezinárodní Baj – Maďarsko Všech  
27.3 27.3 KR Český pohár  6.kolo TJ Petřvald na Moravě Žáci/junior  výsledky 
27.3 27.3 KO U 23 3.kolo Start VD Plzeň U 23  
27.3 27.3 KO Lima Goldpokal Mezinárodní Tecklenburg – GER Elite  
28.3 28.3 KR Český pohár 7.kolo Technika Brno Žáci/junior   zrušeno!!!
               
      DUBEN        
4.4 5.4   Velikonoční svátky Velikonoce      
10.4 10.4 KO Mistrovství České republiky Finále Spartak Chrastava Junior
11.4 11.4 KR Mistrovství České republiky Finále St.stroje Němčice nad Hanou Junior  výsledky 
10.4 10.4 KO Světový pohár – 2010 1.kolo Ailingen – Německo   Elite  
12.4 12.4 SC Posl.termín přihlášek na MEJ 2010 UEC UEC – Hilmar Hessler Junior  
12.4 12.4 KO Poslední termín přihlášek EP UEC UEC – Hilmar Hessler Elite  
17.4 17.4 KO I.liga 2.kolo Zlín Elite     výsledky 
17.4 17.4 KR Český pohár 8. kolo Pankrác Praha Žáci/junior   výsledky 
17.4 17.4 KO Český pohár   8.kolo Spartak Přerov Žáci  
18.4 18.4 KO Český pohár  9.kolo Prima Nezamyslice Žáci  
24.4 24.4 KO Extra liga 3.kolo Start VD Plzeň Elite výsledky
24.4 24.4 KO Mistrovství České republiky sk. “A” Kvalifikace Spartak Chrastava Žáci  
24.4 24.4 KO Mistrovství České republiky sk. “B” Kvalifikace Favorit Brno Žáci  
24.4 24.4 KR Český pohár 9.kolo MO CK Svitávka Žáci/junior  výsledky
 24.4.  24.4.  KO  II. liga  1.kolo  Sokol Zlín – Prštné  Elite
 přesunuto z 30.1.
výsledky
               
      KVĚTEN        
7.5. 8.5. KO Evropský pohár Finále Hechtsheim – Německo Elite  
14.5 15.5 SC Mistrovství Evropy juniorů UEC Ludwigslust – Německo  Junior výsledky 
16.5. 16.5. KR Mörfelder pokal MEZ SKV Mörfelden vše  
22.5 22.5 KO II.liga 2.kolo MO CK Svitávka Elite  
22.5 22.5 KR Mistrovství České republiky Předkolo Sokol Horní Heršpice Brno Žáci   výsledky 
29.5 29.5 KO U 23 Semifinále Spartak Chrastava U 23
               
      ČERVEN        
5.6 5.6 KO II.liga 3.kolo Pankrác Praha Elite   výsledky 
5.6 5.6 KR Evropský pohár družstev Mezinárodní Bregenz – Rakousko  Všech  
5.6 5.6 KR Mistrovství České republiky Finále TJ Malhostovice Žáci  výsledky 
5.6 5.6 KO Český pohár Finále Favorit Brno Žáci
6.6 7.6. KO Světový pohár 2.kolo Kagoshima - Japonsko Elite  
12.6 12.6 KO U 23 Finále MO CK Svitávka U 23  
12.6 12.6 KR Český pohár 1.kolo Němčice nad Hanou Elite  zrušeno!!!
12.6 12.6 KO Int. Radball turnier Mezinárodní Zscherben – Německo  Elite  
19.6 19.6 KO VC Olomouce Mezinárodní Milo Olomouc Elite   
26.6 26.6 KR Český pohár 2.kolo Brno – Řečkovice  Elite   výsledky 
               
      ČERVENEC        
3.7 3.7 KO Mezinárodní turnaj v kolové Mezinárodní Balbigny – Francie  Elite  
               
      SRPEN        
2.8 8.8 SC Mezinárodní tábor – sálova cyklistika tábor UEC Frankfurt - Německo Junior/žáci  
14.8. 21.8. KR Soustředění TJ Pankrác TJ Pankrác Svratouch vše
28.8 28.8 KO Světový pohár 3.kolo Sangerhausen - Německo Elite  
28.8 28.8 KR Český pohár  3.kolo Sokol Heršpice Elite    výsledky 
               
      ZÁŘÍ        
4.9 4.9 KO Světový pohár  4.kolo Altdorf – Švýcarsko  Elite  
4.9 4.9 KO Velká cena města Zlína Mezinárodní Zlín Elite  
5.9 5.9 KR Swiss – Austria masters 1.kolo Švýcarsko Elite  
6.9 6.9 KO Poslední termín přihlášek na U 23 UEC UEC Hilmar Hessler U 23  
11.9 11.9 KR German masters 1.kolo Gmünden - Německo Elite  
11.9 11.9 KR Český pohár 4.kolo TJ Malhostovice Elite   výsledky 
11.9 11.9 KO Mistrovství České republiky  Finále Sokol Zlín – Prštné  Žáci  výsledky 
18.9 18.9 KR Swiss – Austria masters 2.kolo Rakousko Elite   
18.9 18.9 KO Extra liga 4.kolo SC Svitávka Elite  
18.9 18.9 KR Czech masters Mezinárodní SK Policie Brno Elite ZRUŠENO
25.9 25.9 KO Světový pohár 5.kolo Oftringen - Švýcarsko Elite  
25.9 25.9 KO I.liga 3.kolo Spartak Přerov Elite výsledky 
25.9 25.9 KR German masters 2.kolo Soden – Německo  Elite výsledky 
25.9 25.9 KR Mistrovství České republiky Předkolo Pankrác Praha Elite výsledky 
               
      ŘÍJEN        
1.10 2.10 KR Mistrovství Slovenska Mezinárodní Kolárovo – Slovensko  Elite   
2.10 2.10 KR Memoriál Jana Krištůfka 2.ročník Pankrác Praha Elite  výsledky
výsledky veteránů
2.10 2.10 KO Podzimní turnaj juniorů nominační  Spartak Chrastava Junior  
2.10 2.10 KO Liberecký podzimní turnaj 51.ročník Lokomotiva Liberec Elite  
2.10 2.10 KO Liberecký turnaj – veteran  32.ročník Lokomotiva Liberec Veteran  
2.10 2.10 KO Evropský pohár U 23 Finále Stein – Německo U 23  
2.10 3.10 SC Mistrovství Slovenska Finále Kolárovo – Slovensko  Elite   
3.10 3.10 KO Liberecký podzimní turnaj Nominační Lokomotiva Liberec Junior  
3.10 3.10 KO Podzimní turnaj Mezinárodní Spartak Chrastava Elite  
4.10 4.10 KR Swiss – Austria masters Finále Švýcarsko Elite   
9.10 9.10 KR German masters 3.kolo Mainz – Ebersheim Německo Elite   
9.10 9.10 KO Světový pohár 6.kolo St. Gallen – Švýcarsko Elite  
9.10 9.10 KR Český pohár 5.kolo TJ Petřvald na Moravě Elite   výsledky 
9.10 9.10 KO Turnaj o postup do II.ligy Postup Favorit Brno Elite  
16.10 16.10 KR Wormser Cup Mezinárodní Worms – Německo  Elite   výsledky WCup
výsledky TJ
23.10 23.10 SC Mistrovství České republiky Finále Hustopeče / Brno Elite  výsledky 
25.10 25.10 SC Posl. termín přihlášek na MS 2010 UCI Formulář UCI + oceňovací archy Elite  
30.10 30.10 KO Český pohár – 2011  1.kolo Spartak Chrastava Žáci  
31.10 31.10 KO Český pohár – 2011  2.kolo Lokomotiva Liberec Žáci   
               
      LISTOPAD        
6.11 6.11 KO Světový pohár 7.kolo Kulmbach – Německo  Elite   
6.11 6.11 KO Memoriál Pavla Valentíka Nominační Spartak Přerov Junior  
6.11 6.11 KR Český pohár Semifinále Sokol Heršpice Elite   ZRUŠENO!!
7.11 7.11 KO VC Přerova –mem. Hynka Hlobila Mezinárodní Spartak Přerov Elite   
13.11 13.11 KO Světový pohár 8.kolo Höchst – Rakousko  Elite   
20.11 20.11 KR Český pohár Finále SK Policie Brno Elite    ZRUŠENO!!
20.11 20.11 KO Nominační turnaj pro juniory Nominační MO CK Svitávka Junior  
26.11 28.11 SC Mistrovství světa      2010 UCI Porsche arena Stuttgart – Německo  elite www
výsledky
27.11 27.11 KO Český pohár – 2011  3.kolo MO CK Svitávka Žáci  
28.11 28.11 KO Český pohár – 2011  4.kolo SC Svitávka Žáci  
               
      PROSINEC        
4.12 4.12 KO Světový pohár FINÁLE Otrokovice – Česká republika Elite   
4.12 4.12 KO Český pohár 5.kolo TJ Šitbořice Žáci  
4.12 4.12 KO Svobodův memoriál Mezinárodní Start VD Plzeň Elite  
5.12 5.12 KO Český pohár 6.kolo Favorit Brno Žáci  
11.12 12.12 SC Školení mezinárodních rozhodčích Rozhodčí UCI Frankfurt – Německo Rozhodčí  
11.12 11.12 KO Vánoční kapr Nominační Favorit Brno  Junior  
18.12 18.12 KO Školení rozhodčích ČSC STK SK ČSC Brno / Olomouc Rozhodčí  
               
               
               
      Vysvětlivky:        
      KO – kolová         
      KR – krasojízda         
      SC – sálova cyklistika         
(kolová i krasojízda)