Výsledky 2009

MČR

* Český pohár

 

 

 

            LEDEN  2009

 

 

 

 

   
datum od datum do soutěž informace disciplína pořadatel věková kategorie odkaz poznámka

03.01.09

03.01.09

Poslední termín ČP

Kraj.svazy

KO

 

elite

   
10.1.09 10.1.09 Školení rozhodčích krasojízdy   KR   rozhodčí    

11.01.09

11.01.09

U 23

1.kolo

KO

TJ Šitbořice

U 23

   

18.01.09

18.01.09

II.liga

1.kolo

KO

Pankrác Praha

elite

výsledky  

24.01.09

24.01.09

EXTRA – liga

1.kolo

KO

Favorit Brno

elite

výsledky  

31.01.09

31.01.09

Český pohár – skupina „A“

semifinále

KO

Spartak Chrastava

elite

   

31.01.09

31.01.09

Český pohár – skupina „B“

semifinále

KO

Olomouc

elite

   

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

            ÚNOR 2009

 

 

 

 

   

07.02.09

07.02.09

U 23

2.kolo

KO

Spartak Chrastava

U 23

   

14.02.09

14.02.09

M ČR – kvalifikace – skupina A

Předkolo

KO

Lokomotiva Liberec

junior

   

14.02.09

14.02.09

M ČR – kvalifikace – skupina B

Předkolo

KO

Favorit Brno

junior

   

14.02.09

14.02.09

Český pohár

7.kolo

KO

Sokol Zlín – Prštné

žáci

   

14.02.09

14.02.09

Mistrovství MSK postup KR TJ Petřvald všech výsledky  

20.02.09

20.02.09

Promos Cup

Mez.turnaj

KO

TJ Šitbořice

junior

   
21.02.09 21.02.09 Pankrác CUP

Mez.turnaj

KO

Pankrác elite výsledky  

21.02.09

21.02.09

Mistrovství Prahy postup KR Pankrác všech výsledky  

21.02.09

21.02.09

Promos Cup

Mez.turnaj

KO

TJ Šitbořice

žáci

   

21.02.09

21.02.09

Turnaj “Mistrů”

rankliste

KO

Favorit + Šitbořice

elite

   

21.02.09

21.02.09

Český pohár

1.kolo

KR

Sokol Zlín – Prštné

všech

výsledky nominační MEJ

28.02.09

28.02.09

Český pohár

finále

KO

Spartak Přerov

elite

  přesunuto na 1.3.

28.02.09

28.02.09

Mistrovství Jihomoravského kraje postup KR Malhostovice všech výsledky  

28.02.09

28.02.09

Mistrovství Zlínského kraje postup KR Němčice všech výsledky  

28.02.09

28.02.09

Mistrovství Olomouckého kraje postup KR Němčice všech výsledky  

28.02.09

28.02.09

Mistrovství kraje – poslední termín

postup

KR

JM,MSL.ZL.OL.Praha

všech

   

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

         BŘEZEN 2009

 

 

 

 

   

01.03.09

01.03.09

Český pohár

finále

KO

Spartak Přerov

elite

výsledky  

02.03.09

02.03.09

Poslední termín přihlášek na SP

UEC

KO

Frankfurt – UEC

elite

   

07.03.09

07.03.09

I.liga

1.kolo

KO

Spartak Přerov

elite

výsledky  

07.03.09

07.03.09

Český pohár

2.kolo

KR

Sokol Horní Heršpice

všech

výsledky nominační MEJ

08.03.09

08.03.09

Český pohár

3.kolo

KR

TJ Malhostovice

všech

výsledky nominační MEJ

14.03.09

14.03.09

Světový pohár

finále

KO

Oftringen - Švýcarsko

elite

   

14.03.09

14.03.09

Mistrovství České republiky

předkolo

KO

Spartak Chrastava

junior

   

14.03.09

14.03.09

Mistrovství České republiky

předkolo

KR

TJ Petřvald

junior

výsledky nominační MEJ

21.03.09

21.03.09

EXTRA – liga

2.kolo

KO

Sokol Zlín – Prštné

elite

výsledky  

21.03.09

21.03.09

CZECH masters

1.kolo

KR

TJ Brno - Řečkovice

elite

výsledky  

28.03.09

28.03.09

U 23

3.kolo

KO

MO CK Svitávka

U 23

výsledky  

29.03.09

29.03.09

Český pohár

4.kolo

KR

Technika Brno

všech

výsledky nominační MEJ

30.03.09

30.03.09

Poslední termín přihlášek na EP

UEC

KO

Frankfurt

elite

   

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

           DUBEN  2009  

 

 

 

 

   

05.04.09

05.04.09

Mistrovství České republiky

finále

KO

Spartak Přerov

junior

výsledky  

05.04.09

05.04.09

Mistrovství České republiky

finále

KR

SK Policie Brno

junior

výsledky nominační MEJ

04.04.09

05.04.09

Hungary Open

 

SC

Maďarsko

elite

   

06.04.09

06.04.09

Poslední termín přihlášek na MEJ

UEC

SC

Frankfurt - UEC

junior

   

13.04.09

13.04.09

Velikonoční svátky

 

 

Velikonoční svátky

 

   

18.04.09

18.04.09

I.liga

2.kolo

KO

Spartak Chrastava

elite

výsledky  

18.04.09

18.04.09

Český pohár

8.kolo

KO

Spartak Přerov

žáci

   

19.04.09

19.04.09

Český pohár

9.kolo

KO

Prima Nezamyslice

žáci

   

19.04.09

19.04.09

Český pohár

5.kolo

KR

SK Policie Brno

všech

zrušeno  

25.04.09

25.04.09

Mistrovství České republiky „B“

kvalifikace

KO

Sokol Zlín – Prštné

žáci

   

25.04.09

25.04.09

CZECH masters

2.kolo

KR

TJ Malhostovice

elite

výsledky nominační MS

25.04.09

25.04.09

EXTRA – liga

3.kolo

KO

MO CK Svitávka

elite

výsledky  

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

            KVĚTEN  2009

 

 

 

 

   

02.05.09

02.05.09

Čeký pohár

6.kolo

KR

MO CK Svitávka

všech

výsledky nominační MS

16.05.09

16.05.05

Evropský pohár

Finále

KO

 Wallbach – Německo

elite

   

16.05.09

16.05.09

II.liga

2.kolo

KO

Spartak Chrastava

elite

   

16.05.09

16.05.09

Světový pohár

1.kolo

KO

Baesweiler – GER

elite

   

16.05.09

16.05.09

Mistrovství České republiky

předkolo

KR

Pankrác Praha

žáci

výsledky  

22.05.09

23.05.09

Mistrovství Evropy juniorů

UEC

SC

Heerlen – NL

junior

výsledky fotky  
23.05.09 23.05.09 Mistrovství České republiky “A” kvalifikace KO Start VD Plzeň žáci    

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

           ČERVEN  2009

 

 

 

 

   

06.06.09

06.06.09

II.liga

3.kolo

KO

Favorit Brno

elite

   

06.06.09

06.06.09

Mistrovství České republiky

finále

KR

TJ Brno - Řečkovice

žáci

výsledky  

13.06.09

13.06.09

U 23

semifinále

KO

SC Svitávka

U 23

výsledky   

13.06.09

13.06.09

Velká cena Olomouce

mezinárod

KO

Věrovany

elite

   

20.06.09

20.06.09

Český pohár

finále

KO

SC Svitávka

žáci

   

27.06.09

27.06.09

U 23

finále

KO

Start VD Plzeň

U 23

výsledky   

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

         ČERVENEC  2009

 

 

 

 

   

04.07.09

04.07.09

Světový pohár

2.kolo

KO

Magdeburg – GER

elite

   

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

           SRPEN  2009

 

 

 

 

   

03.08.09

09.08.09

Internationales Hallend. Camp

UEC

KO

Frankfurt

junior

   

08.08.09

09.08.09

Světový pohár

3.kolo

KO

Ohita – Japonsko

elite

   
15.8.09 22.8.09 soustředění TJ Pankrác   KR Radostín-Sychrov    fotky   

29.08.09

29.08.09

Světový pohár

4.kolo

KO

Mosnang – SUI

elite

   

29.08.09

30.08.09

Swiss – Austria masters

1.kolo

KR

Švýcarsko

elite

   

31.08.09

31.08.09

Poslední termín přihlášek U 23

 

KO

UEC

U 23

   

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

             ZÁŘÍ  2009

 

 

 

 

   

05.09.09

05.09.09

Světový pohár

5.kolo

KO

Kunštát – CZE

elite

   

05.09.09

05.09.09

German masters

1.kolo

KR

Märkisch Buchholz

elite

   

12.09.09

12.09.09

Mistrovství České republiky

finále

KO

Spartak Chrastava

žáci

   

12.09.09

12.09.09

Swiss – Austria masters

2.kolo

KR

Švýcarsko

elite

   

19.09.09

19.09.09

German masters

2.kolo

KR

Německo

elite

   

19.09.09

19.09.09

CZECH masters

3.kolo

KR

Brno Heršpice

elite

  výsledky   nominační MS

19.09.09

19.09.09

EXTRA  liga

4.kolo

KO

Favorit Brno

elite

   nový termín 3.10.

26.09.09

26.09.09

I.liga

3.kolo

KO

Prima Nezamyslice

elite

   

26.09.09

26.09.09

Mistrovství České republiky

předkolo

KR

Němčice nad Hanou

elite

 výsledky   nominační MS

26.09.09

26.09.09

U 23 – Evropské finále

UEC

KO

Německo

U 23

   

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

         ŘÍJEN  2009

 

 

 

 

   

02.10.09

03.10.09

Mistrovství Slovenska

 

SC

Kolárovo

elite

   

03.10.09

03.10.09

Mem. Pavla Valentíka

nominační

KO

Přerov

junior


 

03.10.09

03.10.09

Podzimní turnaj - 2010

nominační

KO

Spartak Chrastava

junior

   

03.10.09

03.10.09

Liberecký podzimní turnaj

50.ročník

KO

Lokomotiva Liberec

elite

   

03.10.09

03.10.09

Liberecký podzimní turnaj

31.ročník

KO

Lokomotiva Liberec

veterán

   

03.10.09

03.10.09

German masters

3.kolo

KR

Německo

elite

   

03.10.09

03.10.09

Memoriál Jana Krištůfka

1.ročník

KR

Pankrác Praha

elite

výsledky 
nominační MS
03.10.09 03.10.09 EXTRA  liga 4.kolo KO Favorit Brno elite         nový termín!

04.10.09

04.10.09

Swiss – Austria masters

finále

KR

Švýcarsko

elite

   

04.10.09

04.10.09

Liberecký podzimní turnaj

nominační

KO

Lokomotiva Liberec

junior

   

04.10.09

04.10.09

Podzimní turnaj

 

KO

Spartak Chrastava

elite

   

10.10.09

10.10.09

Světový pohár

6.kolo

KO

St. Gallen – SUI

elite

   

10.10.09

10.10.09

Turnaj o postup do II.ligy

Postup

KO

Milo Olomouc

elite

    

10.10.09

10.10.09

Český pohár

7.kolo

KR

Brno – Heršpice

elite

výsledky nominační MS

17.10.09

17.10.09

Mistrovství České republiky

finále

SC

Pankrác Praha

elite

 výsledky nominační MS

19.10.09

19.10.09

Poslední termín přihlášek na MS

U.C.I.

SC

Frankfurt – Německo

elite

   

24.10.09

24.10.09

Český pohár – 2010

1.kolo

KO

Spartak Chrastava

žáci

   

25.10.09

25.10.09

Český pohár – 2010

3.kolo

KO

Lokomotiva Liberec

žáci

   

31.10.09

31.10.09

Memoriál Pavla Valentíka

nominační

KO

Spartak Přerov

junior

   

 01.11.09

 01.11.09

 VC Přerova

 mez.

 KO

 Spartak Přerov

 elite

   

 

 

    LISTOPAD  2009

 

 

 

 

   
                 

05.11.09

08.11.09

Mistrovství světa

U.C.I.

SC

Tavira-Portugalsko

elite

  WWW 
dvojice muži
muži jednotlivci
čtveřice ženy
ženy jednotlivci
ženy dvojice
kolová
 

14.11.09

14.11.09

Turnaj pro juniory

nominační

KO

MO CK Svitávka

junior

   

21.11.09

21.11.09

Český pohár – 2010

3.kolo

KO

MO CK Svitávka

žáci

   
21.11.09 21.11.09 Světový pohár 2010 7.kolo KO Ginsheim - GER elite    

22.11.09

22.11.09

Český pohár – 2010

4.kolo

KO

SC Svitávka

žáci

   

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

       PROSINEC  2009

 

 

 

 

   

05.12.09

05.12.09

Světový pohár 

7.kolo

KO

Höchst – Rakousko

elite

   

05.12.09

05.12.09

Český pohár – 2010

5.kolo

KO

TJ Šitbořice

žáci

   

05.12.09

05.12.09

Svobodův memorial

mezinárodní

KO

Start VD Plzeň

elite

   

06.12.09

06.12.09

Český pohár – 2010

6.kolo

KO

Favorit Brno

žáci

   
12.12.09 13.9.09 Soustředění TJ Pankrác TJ Pankrác KR Pankrác žáci    

12.12.09

13.12.09

Školení mezinárodních rozhod.

U.C.I.

IC

Frankfurt - Německo

rozhod

   

13.12.09

13.12.09

Vánoční kapr

Nominační

KO

Favorit Brno

junior

   

19.12.09

19.12.09

Školení rozhodčích KO

STK SK ČSC

KO

Brno (Olomouc)

rozhod

   

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

                 2010

 

 

 

 

   

Leden

 

Školení rozhodčích

krasojízda

KR

Brno

rozhod

   

březen

 

Světový pohár

finále

KO

Chemnitz – GER

elite