Pořadí Českého poháru krasojízdy     

Mistrovské soutěže krasojízdy - postup

 

datum

datum

               soutěž

 informace

   místo konání

dis

kat

odkaz

poznámka

 

 

L E D E N         2 0 0 8

 

 

 

 

 

 

05.01.08

05.01.08

Český pohár

Kraj.svazy

Poslední termín

KO

elite

 

 

05.01.08

06.01.08

48.Neujahrs Radball turnier

SUI

Winterthur

KO

elite

 

 

12.01.08

12.01.08

U 23

1.kolo

Spartak Přerov

KO

U 23

 

 

19.01.08

19.01.08

EXTRA liga

1.kolo

SC Svitávka

KO

elite

 

 

19.01.08

19.01.08

Školení rozhodčích

 

Brno

KR

všech

   

26.01.08

26.01.08

U 23

2.kolo

TJ Šitbořice

KO

U 23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ú N O R           2 0 0 8

 

 

 

 

 

 

02.02.08

02.02.08

II.liga

1.kolo

Favorit Brno

KO

elite

 

 

09.02.08

09.02.08

Český pohár – sk. „A“

Semifinále

Pankrác Praha

KO

elite

výsledky (Pražský deník) 

 

09.02.08

09.02.08

Český pohár – sk. „B“

Semifinále

CK Nezamyslice

KO

elite

 

 

15.02.08

15.02.08

MOMO CUP

Mez.turnaj

TJ Šitbořice

KO

junior

 

 

16.02.08

16.02.08

MOMO CUP

Mez.turnaj

TJ Šitbořice

KO

žáci

 

 

16.02.08

16.02.08

Turnaj mistrů      

UCI

TJ Šitbořice + Favorit

KO

elite

 

 

16.02.08

16.02.08

Český pohár

1.kolo

SK Policie Brno

KR

všech

 

Přesunuto na 2.3.!!!

16.02.08

16.02.08

Český pohár

7.kolo

Sokol Zlín – Prštné

KO

žáci

 

 

16.02.08

16.02.08

Soustředění Pankrác

 

Jilemnice

SC

elite

 

 

16.02.08

16.02.08

Mistrovství MSK   Petřvald

KR

všech

výsledky  

 23.02.08

23.02.08

M ČR - kvalifikace

Skupina A

Start VD Plzeň

KO

junior

 

 

23.02.08

23.02.08

M ČR – kvalifikace

Skupina B

Spartak Přerov

KO

junior

 

 

23.02.08

23.02.08

Český pohár

2.kolo

Sokol Zlín – Prštné

KR

všech

 výsledky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B Ř E Z E  N      2 0 0 8

 

 

 

 

 

 

01.03.08

01.03.08

Český pohár

finále

Start VD Plzeň

KO

elite

 

 

01.03.08 01.03.08 Mistrovství Olomouckého kraje   Němčice KR všech  výsledky  

01.03.08

01.03.08

Český pohár

3.kolo

Němčice nad Hanou

KR

všech

 výsledky

 

02.3.08

02.3.08

Český pohár

1.kolo

SK Policie Brno v Němčicích

KR

všech

 výsledky  

03.03.08

03.03.08

Poslední termín přihlášek

EP - 2008

STK SK ČSC + UEC

KO

elite

 

 

03.03.08

03.03.08

Poslední termín přihlášek

W.Cup

Světový pohár 2009

KO

ellite

 

 

08.03.08

08.03.08

I.liga

1.kolo

CK Nezamyslice

KO

elite

 

 

08.03.08

08.03.08

CZECH – Masters

1.kolo

Sokol H. Heršpice

v sokolovně Řečkovice

KR

elite

 výsledky

 

08.03.08

08.03.08

UCI – WORLD - CUP

Finále

Dornbirn

KO

elite

 

 

14.03.08 14.03.08 Mistrovství Zlínského kraje MK Zlín KR všech výsledky  

14.03.08

15.03.08

Hungary Open

Maďarsko

Baj

SC

elite

 

 

15.03.08

15.03.08

Mistrovství ČR

Předkolo

Start VD Plzeň

KO

junior

 

 

15.03.08

15.03.08

Mistrovství Prahy

MK

Pankrác Praha

KR

všech

 výsledky

 

15.03.08

15.03.08

Pankrác CUP turnaj Pankrác Praha KO elite  výsledky  

15.03.08

15.03.08

Mistrovství JMK MK Brno KR všech  výsledky  

15.03.08

16.03.08

Frühlings - Cup

Švýcarsko

Sirnach

KR

elite

 

 

16.03.08

16.03.08

Poslední termín

MK

Oblastní svazy

KR

všech

 

 

24.03.08

24.03.08

Velikonoční pondělí

STK SK

Velikonoční pondělí

 

 

 

 

29.03.08

29.03.08

Mistrovství ČR

předkolo

Brno – Řečkovice

KR

junior

 výsledky

 

29.03.08

29.03.08

EXTRA  liga

2.kolo

Dukla Brno

KO

elite

 

 

29.03.08

29.03.08

Český pohár

8.kolo

Start VD Plzeň

KO

žáci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D U B E N            2 0 0 8

 

 

 

 

 

 

05.04.08

05.04.08

Mistrovství České republiky

Finále

TJ Šitbořice

KO

junior

 

 

05.04.08

05.04.08

Mistrovství České republiky

Finále

Němčice

KR

junior

  výsledky

 

07.04.08

07.04.08

Poslední termín přihlášek

UEC

MEJ 2008 – STK SK

SC

junior

 

 

12.04.08

12.04.08

U 23

3.kolo

TJ Spartak Chrastava

KO

U 23

 

 

12.04.08

12.04.08

Český pohár

9.kolo

Spartak Přerov

KO

žáci

 

 

12.04.08

12.04.08

Český pohár

4.kolo

KK ZŠ Tuháčkova

KR

všech

 

zrušeno

12.04.08

12.04.08

International LIMA – pokal

Německo

Teclenburg - GER

KO

elite

 

 

19.04.08

19.04.08

Evropský pohár

Finále

Ludwigslust – GER

KO

elite

 

 

19.04.08

19.04.08

II.liga

2.kolo

Sokol Zlín – Prštné

KO

elite

 

 

19.04.08

19.04.08

Český pohár

5.kolo

Němčice nad Hanou

KR

všech

  výsledky

 

26.04.08

26.04.08

Mistrovství ČR – žáci

Skupina A

Lokomotiva Liberec

KO

žáci

 

 

26.04.08

26.04.08

Mistrovství ČR – žáci

Skupina B

CK Nezamyslice

KO

žáci

 

 

26.04.08

26.04.08

Světový pohár 2008/2009

1.kolo

Gärtringen – GER

KO

elite

 

 

26.04.08

26.04.08

CZECH  - Masters

2.kolo

TJ Petřvald

KR

elite

 výsledky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K V Ě T E N        2 0 0 8

 

 

 

 

 

 

02.05.08

03.05.08

MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ

STK SK

Mosnang – SUI

IC

junior

WWW

 

17.05.08

17.05.08

I.liga

2.kolo

Start VD Plzeň

KO

elite

 

 

17.05.08

17.05.08

Mezinárodní turnaj

Německo

Chemnitz – GER

KO

elite

   

18.05.08

18.05.08

Český pohár

6.kolo

Sokol Heršpice Brno

KR

všech

 výsledky 

Přesunuto ze soboty!!!

24.05.08

24.05.08

Extra liga

3.kolo

Sokol Zlín – Prštné

KO

elite

 

 

24.05.08

24.05.08

Český pohár

10.kolo

CK Nezamyslice

KO

žáci

 

 

25.05.08

25.05.08

Poslední termín

MK

Krajské svazy

KO

elite

 

 

31.05.08

31.05.08

Mistrovství ČR

předkolo

TJ Petřvald

KR

žáci

výsledky  

31.05.08

31.05.08

II.liga

3.kolo

Spartak Přerov

KO

elite

 

 

31.05.08

31.05.08

ARBÖ Europa Grand Prix

Rakousko

St. Pölten – AUT

KO

elite

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Č E R V E N         2 0 0 8

 

 

 

 

 

 

07.06.08

07.06.08

U 23

semifinále

Favorit Brno

KO

U 23

 

 

07.06.08

07.06.08

Světový pohár

2.kolo

Ober – Olm   GER

KO

elite

 

 

07.06.08

07.06.08

Český pohár

7.kolo

Sokol Heršpice Brno

KR

všech

 

zrušeno pořadatelem

08.06.08

08.06.08

Český pohár – neděle

Finále

Favorit Brno

KO

žáci

 

 

14.06.08

14.06.08

Mezinárodní turnaj

09:00 hod

Olomouc – Věrovany

KO

junior

 

 

14.06.08

14.06.08

Mezinárodní turnaj

14:00 hod

Olomouc – Věrovany

KO

elite

 

 

14.06.08

14.06.08

Mistrovství ČR

Finále

Němčice nad Hanou

KR

žáci

výsledky  

14.06.08

14.06.08

Krtek – Cup

09:00 hod

Brno

KO

žáci

 

 

14.06.08

14.06.08

Krtek – Cup

14:00 hod

Brno

KO

elite

 

 

                 

21.06.08

21.06.08

U 23

Finále

MO CK Svitávka

KO

U 23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČERVENEC          2 0 0 8

 

 

 

 

 

 

05.07.08

05.07.08

Tour de la MJC Balbigny

Turnaj

Balbigny – FRA

KO

elite

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S R P E N            2 0 0 8

 

 

 

 

 

 

04.08.08

10.08.08

Indoor Cycling Camp

Sport. tábor

Frankfurt – GER

SC

 

 

 

14.08.08

17.08.08

Soustředění kraso - Pankrác

 

Pankrác

KR

všech

   

23.08.08

23.08.08

German Masters

1.kolo

Německo

KR

elite

 

 

30.08.08

30.08.08

Swiss – Austria  Masters

1.kolo

Felkirch – AUT

KR

elite

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z Á Ř Í                2 0 0 8

 

 

 

 

 

 

01.09.08

01.09.08

Poslední termín přihlášek

U 23

UEC – STK SK ČSC

KO

U 23

 

 

06.09.08

06.09.08

Světový pohár

3.kolo

Chemnitz – GER

KO

elite

 

 

06.09.08

06.09.08

German Masters

2.kolo

Německo

KR

elite

 

 

06.09.08

06.09.08

Swiss – Austria Masters

2.kolo

Švýcarsko

KR

elite

   

13.09.08

13.09.08

Mistrovství ČR

předkolo

Pankrác Praha

KR

elite

 Výsledky  

 

13.09.08

13.09.08

Soutěž veteránů

1.ročník

Pankrác Praha

KR

veteráni

Výsledky   

13.09.08

13.09.08

EXTRA liga

4.kolo

Favorit Brno

KO

elite

 

 

20.09.08

13.09.08

Mistrovství České republiky

Finále

Spartak Přerov

KO

žáci

 

 

20.09.08

20.09.08

Světový pohár

3.kolo

Mücheln – GER

KO

elite

 

 

19.09.08

20.09.08

Mistrovství Slovenska

Slovensko

Kolárovo – SVK

SC

elite

 

 

27.9.08

27.9.08

European Team Cup der UEC

 

Worms

 

 

   

27.09.08

20.09.08

German Masters

3.kolo

Unterweissach

KR

elite

 

27.09.08

27.09.08

Swiss – Austria Masters

3.kolo

 

KR

elite

   

27.09.08

27.09.08

U 23 – Evropské finále

Finále

Německo

KO

U 23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ř Í J E N   2 0 0 8

 

 

 

 

 

 

04.10.08

04.10.08

Mistrovství ČR

Finále

Kunštát

SC

elite

 Výsledky

 

04.10.08

04.10.08

Podzimní turnaj / 2009

Nominační

Spartak Chrastava

KO

junior

 

 

04.10.08

04.10.08

Liberecký podzimní turnaj

49.ročník

Lokomotiva Liberec

KO

elite

 

 

04.10.08

04.10.08

Liberecký podzimní turnaj

30.ročník

Lokomotiva Liberec

KO

veter.

 

 

05.10.08

05.10.08

Podzimní turnaj

 

Spartak Chrastava

KO

elite

 

 

05.10.08

05.10.08

Liberecký podzimní turnaj

Nominační

Lokomotiva Liberec

KO

junior

 

 

05.10.08

06.10.08

Poslední termín přihlášek

UCI – MS

UCI – oceňovací archy

SC

elite

 

 

11.10.08

11.10.08

Světový pohár

5.kolo

St. Gallen – SUI

KO

elite

 

 

11.10.08

11.10.08

Baráž o II.ligu

Postup

Start VD Plzeň

KO

elite

 

 

18.10.08

18.10.08

CZECH Masters

3.kolo

Sokol Heršpice Brno

KR

elite

 Výsledky

 

18.10.08

18.10.08

I.liga

3.kolo

MO CK Svitávka

KO

elite

 

 

18.10.08

18.10.08

Český pohár / 2009

1.kolo

Spartak Chrastava

KO

žáci

 

 

19.10.08

19.10.08

Český pohár / 2009

2.kolo

Lokomotiva Liberec

KO

žáci

 

 

24.10.08

26.10.08

MISTROVSTVÍ SVĚTA 2008

UCI

Dornbirn – AUT

SC

elite

WWW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LISTOPAD           2008

 

 

 

 

 

 

01.11.08

01.11.08

Memoriál Pavla Valentíka

Nominační

Spartak Přerov

KO

junior

 

 

02.11.08

02.11.08

Memoriál Hynka Hlobila

2.ročník

Spartak Přerov

KO

elite

 

 

08.11.08

08.11.08

Turnaj juniorů

Nominační

MIO CK Svitávka

KO

junior

 

 

09.11.08

09.11.08

Světový pohár

6.kolo

Ailingen – GER

KO

elite

 

 

15.11.08

15.11.08

Český pohár / 2009

3.kolo

MO CK Svitávka

KO

žáci

 

 

15.11.08

15.11.08

Kontrolní závody reprezent

Reprezent.

Horní Heršpice Brno

KR

všech

 

 

16.11.08

16.11.08

Český pohár / 2009

4.kolo

SC Svitávka

KO

žáci

 

 

22.11.08

22.11.08

Schůze vedoucích oddílů

ČSC – SK

Brno

SC

 

  zrušeno

22.11.08

22.11.08

Světový pohár

7.kolo

Ginsheim – GER

KO

elite

 

 

22.11.08

22.11.08

Velká cena UCI

 

Erlenbach – GER

KR

elite

 

 

29.11.08

29.11.08

Flanders Cup

Belgie

Gent – BEL

KO

elite

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROSINEC          2 0 0 8

 

 

 

 

 

 

06.12.08

06.12.08

Český pohár / 2009

5.kolo

TJ Šitbořice

KO

žáci

 

 

06.12.08

06.12.08

Světový pohár

8.kolo

Höchst – AUT

KO

elite

 

 

06.12.08

06.12.08

Svobodův memoriál

mezinárod

Start VD Plzeň

KO

elite

 

 

07.12.08

07.12.08

Český pohár / 2009

6.kolo

Favorit Brno

KO

elite

 

 

13.12.08

13.12.08

Mezinárodní školení rozh.

UCI

Frankfurt

SC

rozhod

 

 

13.12.08

13.12.08

Vánoční kapr

Nominační

Favorit Brno

KO

junior

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.03.09

21.03.08

Finále Světového poháru

Finále

Oftringen – SUI

KO

elite